вверх
вторник
27 сентября

В Лисичанске оккупанты повредили обстрелами еще 5 многоэтажек, 10 квартир выгорели - Гайдай (ФОТО)

27.06.2022 09:53

IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 640039
Российские оккупанты разрушили еще 5 многоэтажных домов в Лисичанске. Об этом заявил глава Луганской областной военной администрации Сергей Гайдай в телеграм-канале 27 июня.

Руководитель областной администрации отметил, что оккупанты пытаются атаковать город с юга, а также применяют штурмовую авиацию.

"Лисичанськ атакують із Попаснянського напрямку, в місті багато пошкодженого житла та інфраструктури, два храми. У Лисичанську, Вовчоярівці, Лоскутівці та Верхньокам’янці росіяни не припиняють руйнувати житло, промислові та адміністративні об’єкти. Немає такої години, коли ворожа артилерія стихає.

Штурмова авіація окупанта 26 червня нанесла авіаудари по Лисичанську та Вовчоярівці. У Вовчоярівці точаться бої. Росіяни намагалися атакувати у районі Верхньокам’янки, але змушені були відійти – не всі з них це змогли зробити самостійно. Пошкоджень у Лисичанську дуже багато. За можливістю, обстежуємо вулиці та будинки на наявність постраждалих. Руйнувань зазнали щонайменше п’ять багатоповерхівок, в одній із яких вигоріли одразу 10 квартир. На одній із вулиць знищено одразу шість приватних будинків", - написал Гайдай.


Новости партнеров