вверх
Вторник
15 Июня

Россия хотела рассказать в ООН про "российский Крым", но не была услышана - МИД Украины

18.03.2021 10:39
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 608290
Постоянное представительство России в ООН провело пропагандистское мероприятие об оккупированном Крыме 17 марта. Об этом заявили заявили в пресс-службе МИД Украины.

"Захід мав пропагандистську мету - поширити фальшиві наративи про ситуацію на Кримському півострові. Ця технологія вже відома. Російські пропагандисти з тріумфом відзвітують, що їм начебто вдалося пробити "інформаційну блокаду",- говорится в сообщении.

Однако, по словам МИД, факты говорят совсем о другом.

"Підсумки обговорення вкотре засвідчили триваючу ізольованість Росії, єдність більшості членів Радбезу ООН щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, засудження тимчасової окупації Криму, порушень прав людини, які вчиняються окупаційною адміністрацією на півострові. Виголошена нашими партнерами позиція дозволила українським громадянам в Криму безпосередньо переконатися в незмінній та потужній підтримці держав-членів Ради Безпеки ООН", - отметили в МИД.

Также в украинском министерстве акцентируют, что Крым находится в информационной изоляции, поскольку украинские телеканалы, радио и интерне-ресурсы блокируются оккупантами. А росСМИ не сообщают достоверную информацию об украинских мероприятиях, связанных с Крымом или сообщают, но в искаженном виде.

"Яскравим прикладом стало безпрецедентне за рівнем участі, кількістю учасників і консолідованої позиції засідання за формулою Арріа 12 березня, яке фактично не було висвітлене російськими МЗС або ЗМІ. Вдячні членам Радбезу ООН, які в ці дні підтвердили позицію щодо невизнання спроб Росії привласнити український Крим. Скликавши пропагандиський захід, Росія вкотре дискредитувала сама себе", - резюмировали в МИД.Новости партнеров