вверх
Среда
3 Марта

В Киеве стартует Чемпионат Европы по художественной гимнастике: участники из 23 стран и без зрителей

26.11.2020 11:23
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 601789
Чемпионат Европы по художественной гимнастике стартует сегодня в Киеве и пройдет без зрителей. Об этом Президент Украины Владимир Зеленский сообщил в своем Facebook.

Соревнования планировались на май, но были перенесены из-за пандемии COVID-19.

"Подія, про яку варто сказати. Сьогодні у Києві стартує 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. У цей емоційно важкий час пандемії дуже важливі саме ось такі події, які об’єднують людей, дають змогу порадіти за своїх та заряджають позитивом. А головне – це своєрідна маніфестація, що життя обов’язково переможе пандемію.Чемпіонат планувався ще на травень цього року. Але був перенесений, як і сотні інших спортивних подій. Вважаю, це правильно, що змагання все ж організовані. Це важливий і вкрай потрібний сигнал для всіх спортсменів світу: повернення до звичної нормальності – вже скоро", - отметил глава государства.

Он поблагодарил за соблюдение всех требований для проведения соревнований.

Президент подчеркнул, что на Чемпионате будут участники из 23 стран, а нашу страну представят 12 спортсменок.

"Художня гімнастика – один із найкрасивіших видів спорту, який поєднує зовнішню тендітність і неперевершену внутрішню міцність. Ми маємо сильну національну школу гімнастики, й усьому світові відомі такі імена, як Ірина Дерюгіна, Олександра Тимошенко, Оксана Скалдіна, Катерина Серебрянська, Олена Вітриченко, Ганна Безсонова, Анна Різатдінова. Зараз Україну представлятимуть 12 спортсменок – майбутніх зірок. Бажаю успіху кожній з учасниць чемпіонату!", - отметил Владимир Зеленский.
Новости партнеров