вверх
Пятница
5 Июня

НСЖУ требует от Офиса Зеленского и пресс-секретаря президента уважать журналистов

29.09.2019 11:55
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 576868
Национальный союз журналистов Украины обратился к Офису президента и пресс-секретарю главы государства Юлии Мендель с требованием пересмотреть отношение к журналистам, извиниться за неприкрытое неуважение к ним. Об этом сообщил в Facebook глава НСЖУ Сергей Томиленко.

"Прес-секретар Президента не має права фізично перешкоджати роботі журналістів. Чи дружні обійми, чи відштовхування-відтягування - це не та поведінка, з якою журналісти мають миритися", - уверен глава журналистского профсоюза. 

"Висловлюю солідарність із колегами з програми «СХЕМИ» Схеми: корупція в деталях - RFERL та американським журналістом Christopher Miller , який працює у Києві для «Радіо Свобода»", - пишет он.

"Влада в усьому світі шукає формати уникання неконтрольованих контактів із незалежними журналістами. І це природньо. Чиновник (як і кожна людина) боїться незручних запитань. Але перешкоджання журналістській діяльності - найгірша з можливих реакцій влади", - предлагает Сергей Томиленко преодолеть негативную тенденцию. 

"Національна спілка журналістів України звертається до Офісу Президента та прес-секретаря Президента Юлії Мендель із закликом переглянути ставлення до журналістів, вибачитися за некоректні заяви та прикрі ситуації, які трапилися. І головне, нова владна команда має будувати коректні стосунки із журналістами, визнаючи, що спілкування із незалежними медіа - це важливий обов’язок демократичної влади, відповідальної перед громадянами", - резюмирует он.
Новости партнеров