вверх
Четверг
14 Ноября

В СНБО отреагировали на идею телемоста NewsOne с пропагандистским каналом РФ

08.07.2019 10:06
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 571780
Украине предлагают "соединить" внутрикремлевскую пропаганду с ее филиалом в Киеве и выдают это за "прорыв" в отношениях между "братскими" народами. Об этом заявил секретарь СНБО Александр Данилюк на странице в Фейсбуке.

"Треба поговорити? Ну-ну. Порівнювати це непорозуміння з телемостом «США-СРСР» у 1986 році, між різними ідеологіями та пропагандистськими машинами — дешева маніпуляція. Зараз нам пропонують «з’єднати» внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві і видають це за «прорив» у стосунках між «братніми» народами. Прошу припинити істерику. Особливо тих, хто за останні роки з позиції Президента сприяв підсиленню позиції кума Путіна Медведчука в Україні. Тих, хто дав йому можливість виступати перемовником, скупити телеканали на партнерських умовах. Тих, хто на тих самих умовах дозволив йому побудувати надприбутковий енергоресурсний бізнес. Було очевидно, що Медведчук робить це не як хоббі. Будівництво незаконних «мостів» вже стає спеціалізацією Росії", - отметил Данилюк.

Он считает, что ответная реакция Украины должна быть уверенной, без эмоций и паники. "Бо саме на це і розрахунок. Кількість таких провокацій буде тільки збільшуватися. Нам потрібно тримати голову холодною.Працюємо над рішеннями", - подчеркнул Данилюк.

Как сообщалось ранее, телеканал NewsOne, который входит в медиа-группу Виктора Медведчука, и российский пропагандистский государственный телеканал намерены провести совместный телемарафон "Надо поговорить" 12 июля.


Новости партнеров