вверх
Воскресенье
20 Июня

От "Правого сектора" отпочковались несколько "батальонов спецназначения"

20.01.2016 10:42
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 490737
"Правый сектор" не несет ответственности за  батальоны "спецназначения Запад, Запад-2, Запад-3 и Запад-4", которые являются самостоятельными структурами Об этом сообщает пресс-служба движения ПС.

В ПС напомнили, что в ноябре прошлого года был сформирован "Революционный Провод Национально-освободительного движения "Правый сектор". Возглавить движение было предложено Дмитрию Ярошу, но он отказался.

"Він за власним бажанням вийшов з лав "Правого сектору" та ініціював створення нового громадсько-політичного руху. Разом з Дмитром Ярошем пішла незначна частина членів ПС та частина бійців і командирів ДУК ПС.  Вони всі залишаються нашими побратимами, хоч і пішли іншим, паралельним шляхом. І ми поважаємо їх вибір", - говорится в сообщении.

При этом подчеркивается, что ряд батальонов, созданных по личной инициативе отдельных лиц, не входят в структуру ПС, 

"Окрема історія – створення структур під назвою "батальйони спецпризначення Захід (Закарпаття), Захід-2 (Львівщина), Захід-3 (Івано-Франківщина) та Захід-4 (Волинь)", які анонсував "комбат Чесний". Там теж частково є наші побратими з ПС та ДУК ПС, але ці структури не входять до складу Національно-визвольного руху "Правий сектор" і створені виключно за власної ініціативи окремих бійців та командирів, мають своє керівництво та підпорядкування. Враховуючи це, ми заявляємо, що не несемо відповідальність за їхні дії та не коментуємо їх. А до представників ЗМІ прохання перевіряти та уточнювати інформацію. У кожного свій шлях. Наш шлях – революційний", - сообщает пресс-служба.


Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.Новости партнеров