вверх
Четверг
27 Января

Примите решение и не прикрывайтесь "незаконными приказами политического руководства" - Ярош обратился к украинским генералам

06.10.2020 11:05
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 598543
Экс-лидер "Правого сектора" Дмитрий Ярош обратился к генералитету Украины с требованием принять решение по восстановлению территориальной целостности Украины, не прикрываясь "незаконными приказами и распоряжениями политического руководства". Об этом он написал на своей странице в "Фейсбуке".

"71-у добу Збройні Сили, якими гордиться вся Україна, дотримуються так званого режиму припинення вогню", - возмутился он.

"Наші Збройні Сили не виконують, покладених на них Українським народом, завдань по захисту суверенітету і територіальної цілісності Держави... Тобто, наші Збройні Сили, виконуючи накази політичної верхівки, порушують право українців мати свою самостійну і соборну державу та порушують її Конституцію", - заявил националист.

По его мнению, "прикриваючись незаконними наказами і розпорядженнями політичного проводу, керівництво наших Збройних Сил перекладає відповідальність за долю Нації та Держави на плечі наших дітей та онуків..."

"Така реальність, яку необхідно змінити", - заявил Ярош.

В качестве примера борьбы за возвращение оккупированных территорий он приводит Азербайджан, который военным путем вынужден восстанавливать свою территориальную целостность в Нагорном Карабахе.

"Карабах - приклад, коли за свою землю гинуть діти та онуки тих, хто не взяв на себе, у свій час, відповідальність...", - написал националист.

"Задумайтесь, панове генерали, чи варто гордитися своєї безпорадністю, безпринципністю, немічністю, чинопочитанням і ефемерним "збереженням життів"?", - обратился Дмитрий Ярош к украинским генералам.

"Чи може заграє у вас Дух української відвічної стихіі та ви згадаєте про тих, хто впав у боротьбі та кличе про помсту; про тих, хто прагне Перемоги; про тих, хто буде жити на нашій українській землі після нас?.. Прийміть українське національне рішення! І добровольці, і народ вас підтримає...", - воззвал он к патриотизму высшего руководства ВСУ.  Новости партнеров