вверх
Вторник
25 Февраля

Донецкие партийцы Гриценко обвинили руководство партии в высокомерном отношении к представителям Донбасса

19.06.2019 16:09
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 570786

Конференция Донецкой областной организации партии «Гражданская позиция» выразила возмущение по поводу работы и решений съезда партии. Соответствующее решение конференции  имеется в распоряжении «ОстроВа».

«Висловити обурення:

1.1.1. Відсутністю аналізу помилок попередніх виборчих кампаній;

1.1.2. Зверхнім та негативним ставленням вищих керівних органів Партії (Координа-ційної Ради та її Голови, Ради та З’їзду Партії, Центрального виконавчого комітету) до пропозицій та рішень Донецької обласної організації та її керівних органів;

1.1.3. Тривалим порушенням вищими керівними органами Партії Статуту Партії 
при прийняті до Партії нових членів-мешканців Донецької області та стійким небажанням виправляти ці порушення;

1.1.4. Відсутності у виборчому списку Партії достойних представників прифронтової Донеччини». – говорится в документе.

Донецкие однопартийцы Анатолия Гриценко считают неправильным то, что киевское руководство сделало ставку на выборах, на лидеров «диванных партий», не включив при этом в список представителей регионов.

«Ми запропонували, щоб до першої п’ятірки виборчого списку кандидатів від «Громадянської позиції» ввійшли не лідери диванних партій, а достойні керівники обласних осередків, які багаторічною діяльністю, в тому числі й на минулих виборах, одержали найбільшу підтримку кандидата Гриценка. Але вищі керівні органи партії виявилися не готовими до швидкого і раціонального ухвалення рішення. Це їхнє право, але тепер їхній обов’язок донести свою точку зору до виборців на Донбасі, тому що ми не зможемо пояснити подібне ставлення до них» говорится в решении конференции.
Новости партнеров