вверх
пятница
19 августа

Львовские "регионалы" просят Партию регионов и Януковича "решительно реформировать правительство", которое довело страну до социального взрыва

17.12.2013 16:07

IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 433716
Фракция Партии регионов во Львовском областном совете просит руководство Партии регионов пойти на решительные шаги по реформированию правительства ради гражданского спокойствия в стране. Об этом говорится в заявлении политсилы.

"Фракція Партії регіонів у Львівській обласній раді звертається до керівництва Партії регіонів із закликом піти на рішучі кроки щодо реформування Уряду держави задля громадянського спокою в країні. Саме непрофесіоналізм урядовців не тільки привів до зриву підписання Угоди про Асоціацію з ЄС, але й підірвав громадянський спокій в Україні", - уверены в партии.

В заявлении отмечается, что правительство Украины не должно игнорировать требования избирателей, имеющих иную позицию. "На нашу думку, Прем’єр-міністр мав би звернутись до людей зі сцен обох майданів", - сообщают в партии.

"Ми переконані, що Президент України Віктор Федорович Янукович, керуючись державницькими інтересами, найближчим часом сформує професійний, рівновіддалений від олігархічних груп Уряд, з людей, що є професіоналами своєї справи, незаплямовані в корупційних скандалах, представляють всі регіони держави", - говорится в заявлении львовских регионалов. 

Присоединяйтесь к "ОстроВу" в Facebook, ВКонтакте, Twitter, чтобы быть в курсе последних новостей.Новости партнеров