вверх
Пятница
29 Мая

Хорватия за свой счет приняла на отдых детей из прифронтового Донбасса

25.07.2018 11:48
IBLOCK_TYPE_ID = news; ID = 551889
Дети из прифронтового Донбасса прибыли на отдых в Хорватию за счет принимающей стороны. Об этом своей странице в "Фейсбуке" сообщила народный депутат, заместитель председателя Комитета Верховной Рады по вопросам европейской интеграции Мария Ионова.

"Радію, фух, сталося! Вчора пізно вночі після дуже довготривалого переїзду до Хорватії на узбережжя Адріатичного моря прибули на відпочинок 100 наших діток – дітей з зони військового конфлікту на сході України з категорії дітей-сиріт (внаслідок російської агресії), позбавлених батьківського піклування, а також тих, батьки яких виконують військовий обов’язок на передовій", - написала она.

"Прем’єр-міністр Andrej Plenković, великий друг України і чоловік честі й слова, з радістю відгукнувся на спільну ініціативу української сторони надати сприяння у відпочинку малечі, якій він справді дуже потрібен. Минуло всього два місяці і наші дітки вже мають можливість провести канікули у казкових місцях! Уряд Хорватії взяв на себе витрати по проживанню , харчуванню, розваги", - рассказала народный депутат.   Новости партнеров